Там неможливо перейти, – у Тернополі збирають підписи за облаштування тротуару


Тернополяни просять міську владу облаштувати нарешті тротуар, що веде до мосту гіпермаркету «Епіцентр». Люди нарікають, що тут роками бездоріжжя та болото, хоч дорога веде до промислового району, де працює безліч громадян.

Відтак, на сайті Єдиної системи електронних петицій ТМР зареєстрували петицію щодо облаштування тротуару від вулиці Збаразької в сторону мосту на вул. Лозовецька.

«Облаштування тротуару на вул. Збаразька 39 (хімчистка «Перфетто» ) в сторону вул. Лозовецька (до мосту «Епіцентру»). На сьогоднішній час там не можливо перейти, тротуару асфальтного немає, одне болото. Біля ВАТ “Тернопільська фармацевтична фабрика” на ділянці відсутній тротуар. Щодня вулицею проходять понад тисяча людей – співробітники ВАТ “Тернопільська фармацевтична фабрика”, батьки з дітьми, мешканці кварталу, працівники мікрорайону. У негоду, у весняне та осіннє, а тепер і літнє бездоріжжя. Пройти цим болотом неможливо й небезпечно», – зазначає автор петиції Назар Коваль.

Підтримати петицію можна ТУТ. Для того, аби її розглянули на виконкомі вона має зібрати щонайменше три сотні підписів тернополян.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register