Грандіозний ювілейний Кубок з лову риби в Тернополі був багатим на переможців (фото)


Палюче сонце не завадило рибалкам з різних куточків України добре відпочити та вдало порибалити на 10-му ювілейному Кубку «Тандем ФішДрім», що відбувся цих вихідних на гребному каналі в Тернополі.

До змагання долучилося понад 20 команд з різних куточків України! Організатори зареєстрували для участі близько сімдесят команд, однак через різні обставини не всі змогли приїхати.

Як розповів один із суддів змагань – Руслан Грицина, попри спеку в період змагань, спортсмени зуміли встояти перед палючим сонцем та показати вдалий результат.

Змагальна неділя була більш насиченою для рибалок, аніж субота, – учасники мали добрий улов, до того ж у підсумку отримали призи. Метою заходу було не так змагання, як цікаво проведене дозвілля, нові знайомства. Від Тернополя та області змагалося 7 команд, серед яких також визначили переможців. Окрім численних символічних призів, учасники мали й добре частування – борщ і плов. Попри не надто сприятливі умови для рибалок – спеку, рибалки провели добрі вихідні на гребному каналі в Тернополі, — повідомив Руслан Грицина.

Суддя наголосив, що через два тижні, 14 липня на веслувальному каналі в місті відбудуться інші не менш насичені змагання з лову риби. Це – екстраординарний турнір «Кубок Мера Тернополя по фідеру» та «Чемпіонат Тернопільської області поплавок».Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register