У Тернополі затримали серійну злодійку
Тернополянка, яка скоїла серію крадіжок, де об’єктом злочинів обирала речі побутового вжитку, постане перед судом. Правоохоронці довели її причетність до майнових злочинів, які вона чинила в місцевих крамницях.
Жінка в минулому вже притягувалася до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів, але на шлях виправлення вона так й не стала.
— Востаннє краянка накриміналила в одній із мереж торгових закладів, спокусившись на дороговартісні парфуми, які непомітно винесла з крамниці. Факт крадіжки працівники закладу виявили після перегляду записів з камер відеоспостереження, — інформують у поліції.
Тепер за скоєне обвинуваченій у крадіжках загрожує штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до трьох років.
Джерело: ternopoliany.te.ua