Тернопільська мисткиня відкрила виставку у Будапешті (фото)


Роботи тернополянки Олесі Гудими представили у столиці Угорщини — Будапешті. Вчора, 15 травня, там відкрилася її персональна виставка.

Про це у соцмережі «Фейсбук» повідомили на сторінці Посольства України в Угорщині.

«Запрошуємо на відкриття виставки робіт української художниці Олесі Гудими 15 травня 2019р. о 16:00 у резиденції Посла Болгарії за адресою 1025 Budapest, Verhalom ter 1», – йдеться у повідомленні.

До слова, під час відкриття був також проведений тематичний флешмоб в рамках відзначення Дня вишиванки в Угорщині.

Експозиція була спільно організована Посольствами України та Болгарії в Угорщині. Виставку відкрили Надзвичайні і Повноважні Посли України Любов Непоп та Болгарії Уляна Богданска. Розповідаючи про художницю Олесю Гудиму, Посол України відзначила, що представлені на виставці картини надзвичайно глибоко відображають українську національну ідентичність, але водночас і містять у собі глибинні слов’янські корені, які поєднують також Україну з Болгарією.

Як і в житті, на полотні Олеся Гудима експресивна. Творчий доробок мисткині налічує близько тисячі картин. У її живописі присутня характерна емоційна манера письма з ефектною фактурою полотна, де багатий колорит поєднується з узагальненням і декоративністю. Всі картини художниці виділяються характерними образами та виконані «швидким пензлем».

У творчості Олесі Гудими є чимало поціновувачів далеко за межами України. Так, її картини є у приватних колекціях Швейцарії, США, Франції, Канади, Веикобританії, Німеччини тощо.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register