Eurovet

 • 1
 • 1
 • 2
 • 3

Підприємство в категорії: Медицина і Ветеринарні клініки

Профіль
Профіль
Фото
Карта
Відгуки
Схожі оголошення
 • Eurovet – перша в Тернополі ветеринарна клініка європейського зразка.
  До арсеналу обладнання клініки входять інгаляційний наркоз (єдиний у Тернополі), монітор пацієнта з капнографією, ЕКГ та модулем для вимірювання тиску, єдина у нашому місті стоматологічна установка, концентратор кисню, операційна лампа Dr. Mach німецького виробництва, біполярний електрокоагулятор тощо.
  Лікарі-терапевти чергують щоденно (крім неділі) і готові надати широкий спектр ветеринарних послуг, а саме: консультації, вакцинації, чіпування, лікувальні та гігієнічні маніпуляції різного роду, діагностика (зокрема УЗД та ЕКГ).
  Є можливість попереднього запису.
  У приміщенні нашого закладу в очікуванні клієнти мають можливість скористатися безкоштовним інтернетом Wi-Fi. Рецепціоніст люб’язно пригостить Вас гарячою кавою чи чаєм.
  Оплата за послуги можлива як готівкою, так і кредитними картками.
  У нас діє гнучка система знижок (знижки клінік-партнерів дійсні і у нас). Ми працюємо зі спеціальним ветеринарним програмним забезпеченням, що дає можливість швидко знайти всю інформацію про Вашого улюбленця в нашій базі даних, а це дані про вакцинацію, раніше проведені аналізи, терапевтичні чи хірургічні втручання. Після прийому Ви отримаєте роздруковані чіткі і зрозумілі призначення лікаря чи результати досліджень. Вам більше не прийдеться під час кожного візиту повторювати всі свої дані та дані Вашого улюбленця!
  Європейська якість за доступними цінами!

 • Не знайдено жодного запису

  Вибачте, але ми не знайшли жодного запису. Спробуйте уточнити критерії пошуку та спробуйте ще раз.

  Гугл карт не завантажено

  Вибачте, не можемо завантажи Google Maps API.