ТзОВ “Тернопільська меблева фабрика”

 • 111

Підприємство в категорії: Магазини і Меблі

Профіль
Профіль
Фото
Карта
Відгуки
Схожі оголошення
 • Тернопільська Меблева Фабрика  – виробник із стажем.  Вже понад 60 років нашу діяльність супроводжують чисельні нагороди та відзнаки. Адже безсумнівна якість нашої продукції неодноразово підтверджена великою кількістю  клієнтів фабрики, що стали нам добрими друзями, а цінова політика давно не є для нас «не зручним питанням».
  Сучасне обладнання дозволяє втілити в життя найсміливіші задуми наших замовників суттєво економлячи час та гроші а дбайливі руки майстрів фабрики вкладають душу у кожен виріб, що робить його неповторним, індивідуальним, незабутнім.
  Питання матеріалів є для нас принциповим. Лише найкраща деревина, лак та фарба від провідних європейських виробників, самі нові зразки фурнітури використовуються на підприємстві. Адже ми ставимо собі за мету не лише потішити Ваше око красою виробу а й забезпечити можливість покращити здоров’я завдяки енергії натурального дерева.
  Наша репутація для нас – головне, адже, Тернопільська Меблева Фабрика давно є родинною справою для багатьох наших майстрів, котрі працюють тут в другому, третьому коліні та щиро прагнуть повторити успіх своїх батьків, чиї вироби передаються з покоління в покоління, як родинне надбання, як добра традиція у багатьох сім’ях, по всій країні та за її межами.
 • Не знайдено жодного запису

  Вибачте, але ми не знайшли жодного запису. Спробуйте уточнити критерії пошуку та спробуйте ще раз.

  Гугл карт не завантажено

  Вибачте, не можемо завантажи Google Maps API.