Фабрика м’яких меблів Frankof

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Підприємство в категорії: Магазини і МебліПідприємство Теги: frankoff, Виготовлення меблів, Виготовлення меблів під замовлення, Диван, Дивани від виробника, Дизайн меблів, Ексклюзивні меблі, Інтернет магазин м'яких меблів, Купити диван, Купити дивани, Купити крісло, Купити кутовий диван, Кутові дивани, М'які куточки, М'які м'які, М'які меблі, М'які меблі frankof, М'які частини, Мебл, меблі, Меблі для барів, Меблі для готелів, Меблі для кафе, Меблі для ресторанів, Продаж меблів, Пропонуєм співпрацю, Салони-магазини меблів, Стильні дивани, Фабрика диванів, Фабрика м'яких меблів, Фабрика м'яких меблів франкоф, Франкоф і Шукаєм дилера

Профіль
Профіль
Фото
Карта
Відгуки
Схожі оголошення
 • Фабрика “Frankof” розпочала свою діяльність у 2009 році і за роки процвітання не дала сумнівів щодо якості, надійності та комфорту наших виробів.

  Основний напрямок – це виробництво м’яких меблів. Також діяльність компанії спрямована на створення продукції, що відповідає всім вимогам наших споживачів, та високим стандартам якості.

  Ми використовуємо найкращі та тільки найякісніші матеріали для забезпечення надійності Вашого дивану. Сотні годин наші фахівці приділили для створення найкращого поєднання дизайну та міцної конструкції, щоб Ваша оселя була затишною, відпочинок комфортним, а диван надійним. Десятки кваліфікованих робітників працюють для того, щоб Ви отримали не просто черговий диван, а справжню надійність, затишок та комфорт.

 • Не знайдено жодного запису

  Вибачте, але ми не знайшли жодного запису. Спробуйте уточнити критерії пошуку та спробуйте ще раз.

  Гугл карт не завантажено

  Вибачте, не можемо завантажи Google Maps API.