Ресторан «Ян Амор»

 • 0
 • 1
 • 2
 • 3

Підприємство в категорії: Кав'ярні-бари-ресторани і Ресторани

Профіль
Профіль
Фото
Карта
Відгуки
Схожі оголошення
 • Працюючи над розробкою концепції закладу, ми бажали створити у Тернополі острівець елегантної розкоші та високої кухні для справжніх гурманів. Кулінарні традиції України асоціюються з галушками, варениками, салом та борщем. Ми не хотіли поповнювати чисельний ряд типових ресторанів Тернополя і бажали запропонувати гостям вишукані європейські страви.

  РЕСТОРАН «ЯН АМОР» ВІД ФАЙНОГО – СТРАВИ ВИСОКОЇ КУХНІ

  У нас часто запитують, на яких кулінарних традиціях базується меню «Ян Амор» від «Файного міста». В якості зразка ми обрали італійську кухню, але мета в точності відтворити рецепти не ставилась. Наше меню – оригінальна інтерпретація з унікальними смаковими відтінками. З усіх ресторанів і барів Тернополя тільки у нас є відкрита кухня – ви можете спостерігати за тим, як готуються страви. Ми використовуємо виключно свіжі продукти найвищої якості.

  Ми гордимося найширшою винною картою. Ні один з закладів міста не пропонує такого багатого вибору сортів. У Jan Amor restaurant можна спробувати елітні італійські вина на будь-який смак.

  Створюючи дизайн залу, ми шукали особливий стиль, в якому поєднується затишок та максимальний комфорт для гостей, вишукана простота, гармонія і сучасна естетика. Всім, хто шукає атмосферні заклади Тернополя, обов’язково сподобається організація простору в «Ян Амор», культура обслуговування та гостинність сім’ї ресторанів «Файне місто».

 • Не знайдено жодного запису

  Вибачте, але ми не знайшли жодного запису. Спробуйте уточнити критерії пошуку та спробуйте ще раз.

  Гугл карт не завантажено

  Вибачте, не можемо завантажи Google Maps API.