Loading Події

« Усі Події

  • This подія has passed.

Занурення

Січень 18

Подія Navigation

Рік 2018

Виробник США, Іспанія, Франція, Німеччина

Жанр драма, мелодрама, трилер

У головних ролях Джеймс Мак-Евой, Алісія Вікандер, Олександр Сіддіг, Селін Джонс, Реда Катеб, Клементин Баерт

Режисер Вім Вендерс

Тривалість 112 хвилин

Вікове обмеження 16+

Мова українська

Досвідчений розвідник Джеймс багаторазово виконував важливі завдання для свого керівництва, виходячи з важких ситуацій без втрат. Але одного разу чоловік опинився в полоні сомалійських піратів, готових будь-якої миті розправитися зі своїми бранцями без жалю і сумнівів. У такій важкій ситуації єдиним, що не давало йому можливість опустити руки, були спогади про найбільшу любов у своєму житті.

Мила і безстрашна Даніель самостійно вибрала собі небезпечну професію. Дівчина з легкістю відправлялася в підводні подорожі, досліджуючи морські глибини. Жага нових відкриттів і звершень штовхала її на щоденний ризик для власного життя, але інакше молода жінка просто не могла. А коли невдачі і розпач підбиралися близько до Даніель, вона намагалася згадувати свого коханого, з яким була щаслива в минулому.
Перебуваючи далеко один від одного, які щиро люблять люди намагалися жити спогадами і надіями на нову зустріч. І тільки заради неї вони були зобов’язані зробити все можливе для протистояння численним труднощам і небезпекам. Адже їхні почуття були куди сильніше, ніж зовнішні перешкоди, перепони і умовності. Залишалося тільки вистояти і дочекатися світлої смуги в житті.
https://www.youtube.com/watch?v=A2OrSQ4W98o

Деталі

Дата:
Січень 18
Подія Category:

Місце проведення

Cinemaciti
Тернопіль, вул. Текстильна, 28Ч
Тернопіль, Ukraine
+ Google Map

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register