Сьогодні, 3 листопада, майже 90 населених пунктів Тернопільщини будуть без світла

Сьогодні, 3 листопада, майже 90 населених пунктів Тернопільщини залишаться без світла. А саме, електропостачання вимикатимуть за таким графіком:

Бережанський РЕМ С.Вербів, с. Рогачин з 09:00 до 17:00
Борщівський РЕМ с.Сковятин, с.Шишківці, с.Худиївці з 09:30 до 16:30
Борщівський РЕМ с.Бурдяківці, Скала-Подільська з 10:00 до 16:30
Борщівський РЕМ с.Юрампіль, с.Королівка, с.Стрілківці, с.Пищатинці з 10:00 до 16:30
Бучацький РЕМ с.Порохова з 09:00 до 16:00
Гусятинський РЕМ с. Гадинківці з 08:00 до 17:00
Гусятинський РЕМ с. Раштівці, с. Яблунів, с. Мала Лука з 08:00 до 17:00
Заліщицький РЕМ с,Зозулинці з 10:00 до 17:00
Заліщицький РЕМ с.Поділля. з 09:00 до 16:00
Збаразький РЕМ с.Тарасівка з 09:00 до 17:00
Збаразький РЕМ м.Збараж з 10:00 до 16:00
Збаразький РЕМ с.Кривчики з 09:00 до 17:00
Збаразький РЕМ с.Максимівка, Чагарв Збаразькі. з 10:00 до 17:00
Збаразький РЕМ В.Раковець. з 09:00 до 17:00
Збаразький РЕМ с.Розношинці. з 09:00 до 13:00
Збаразький РЕМ с.Тарасівка. з 14:00 до 17:00
Зборівський РЕМ с.Глядки з 10:00 до 17:00
Зборівський РЕМ с.Монилівка з 10:00 до 17:00
Зборівський РЕМ с.Нетерпинці з 10:00 до 17:00
Кременецький РЕМ с.М.Зеблази, с.В.Зеблази, с.Чугалі з 09:00 до 17:00
Кременецький РЕМ с.Лопушно з 09:00 до 17:00
Кременецький РЕМ с. Будки з 09:00 до 17:00
Лановецький РЕМ с.Снігурівка с.Манево с.Буглів з 09:00 до 17:00
Монастириський РЕМ с,Стїгла з 09 00 до 17.00
Монастириський РЕМ с,Лука з 09:00 до 17:00
Підволочиський РЕМ Скалат, Богданівка, Городниця, Підволочиськ, Оріховець, Староміщина, Скорики, Медин, Климківці, Росохуватець, Коршилівка, Клебанівка, Супранівка, Шевченкове, Сухівці, Шельпаки, Лозівка, Гущанки, Лисиченці, Іванівка, Турівка, Фащівка, Рожиськ, Тарнаруда з 09:00 до 16:00
Підгаєцький РЕМ с,Боків з 09:00 до 17:00
Теребовлянський РЕМ с Лозівка18 з 09:00 до 17:00
Теребовлянський РЕМ с С Брикуля з 09:00 до 17:00
Теребовлянський РЕМ с Папірня з 09:00 до 17:00
Теребовлянський РЕМ смт Микулинці99 з 09:00 до 17:00
Теребовлянський РЕМ с Дарахів з 09:00 до 16:00
Тернопільський сільський РЕМ с.Байківці. з 08:00 до 17:00
Тернопільський сільський РЕМ КТП-511 – п.п.Улич, КТП-278 – АЗС, КТП-685 – п.п.Глобино, с.м.т.В.Березовиця 1)КТП-612 вул.Польова,вул.Перемоги, 2)КТП-224 біля пекарні, 3)КТП-346 вул.Садова, вул.Сонячна, 4)КТП-586 біля ресторану “Пролісок”. з 09:30 до 17:00
Чортківський РЕМ с Переходи с Зелена,Чортківського району з 09:00 до 17:00
Чортківський РЕМ села Ридодуби, Ромашівка, Білий потік, Скомороше, Звиняч, Косів, з 09:00 до 17:00
Чортківський РЕМ с.Стара Ягільниця,Чортківського району з 09:00 до 17:00
Шумський РЕМ с.Одерадівка, с.Угорськ, с.Забара, с.Вілія, с.Тетильківці, с.Новосілки. з 09:00 до 17:00
Шумський РЕМ м.Шумськ з 09:00 до 17:00

Про це повідомили у ВАТ «Тернопільобленерго».

 

Джерело: tenews.org.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register