Побили, викрали та вимагали викуп. Кримінальна драма спіткала 18-річного жителя Тернопільщини

У поліцію зателефонували батьки підлітка та повідомили, що троє невідомих осіб викрали їхнього сина, утримують у квартирі на території сусідньої Івано-Франківської області та вимагають викуп у розмірі 60 тисяч гривень, інакше підуть у поліцію та розкажуть про протиправні дії їхнього сина.
На повідомлення відреагували правоохоронці Івано-Франківського відділення Національної поліції.
Правоохоронці розшукали місце, де утримують хлопця, провели спеціальну операцію та визволили 18-річного жителя Тернопільщини.
Серед тих, хто побив та утримував заручника були троє молодих хлопців – 19, 21 та 22 років, двоє з них мешканці Івано-Франківська, а один Тлумацького району.
За даними правоохоронців, трьом хлопцям повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 146 – незаконне позбавлення волі або викрадення людини), а також за ч. 2 ст. 189 ККУ (Вимагання вчинене за попередньою змовою групою осіб.
Наразі вирішується питання про обрання судом запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Проводиться слідство.
Джерело: ternopoliany.te.ua