В СБУ кажуть, що Гордон сам ініціював інтерв’ю з Гіркіним і Поклонською

Служба безпеки України заявила, що журналіст Дмитро Гордон сам ініціював інтерв’ю з Ігорем Гіркіним і Наталією Поклонською. Про це повідомила прес-служба СБУ у відповідь на заяви Гордона про те, що ці інтерв’ю були записані “у співдружності з українськими спецслужбами”.

“Проведення інтерв’ю з Наталею Поклонською та Ігорем Гіркіним (Стрєлковим) є ініціативою журналіста Дмитра Гордона”, – сказано в повідомленні.

При цьому СБУ запевнила, що всю інформацію, озвучену в цих інтерв’ю, уже аналізують на предмет її використання як додаткових доказів захоплення Російською Федерацією території України і фактичного початку війни на сході країни.

Нагадаємо, на початку травня Гордон узяв інтерв’ю в експрокурора анексованого Криму, депутатки Держдуми Росії Наталії Поклонської, яка перебуває в розшуку за чотирма статтями Кримінального кодексу України. Через тиждень він також виклав інтерв’ю з терористом Ігорем Гіркіним, який причетний до початку війни на Донбасі. Під час цієї розмови Гіркін зізнався в тому, що він наказав розстріляти українських активістів Юрія Поправка і Юрія Дяковського, а також узяв на себе відповідальність за вбивство депутата Володимира Рибака.

Як повідомляв 5.UA, в Україні розгорівся скандал через інтерв’ю Гордона із терористом Гіркіним. Активісти і політсили вимагають від СБУ порушити проти медійника кримінальну справу – сам Гордон стверджує, що працював із відома українських спецслужб.
Відреагували на інтерв’ю й українські журналісти. Юрій Бутусов певен: якби інтерв’ю з Гіркіним і Поклонською були спецоперацією СБУ, Гордон мав би вже видалити його з мережі.

 

Джерело: 5.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register