11 країн ЄС затвердили формат безпечного туризму

Про це повідомляє “112 Україна” із посиланням на Ekathimerini, передає Depo.ua.

До тих країн, що підписали домовленість, увійшли Греція, Кіпр, Німеччина, Іспанія, Італія, Австрія, Хорватія, Португалія, Мальта, Словенія і Болгарія.

Угода базується на керівних принципах, виданих минулого тижня Європейською комісією, і має на меті координацію держав за відкриття кордонів для туристів.

Міністри вищезазначених країн заявили, що в угоді затвердили чотири керівних принципи, а саме поетапні кроки нормалізації транскордонних поїздок, таким чином, щоб не спровокувати неконтрольоване поширення вірусу.

Серед принципів – забезпечення вільних подорожей Європою та безпечного повернення додому. А також поступове відновлення свободи транскордонних переміщень, яке відбудеться за умови позитивних тенденцій з епідеміологічною ситуацією.

“Ми закликаємо туристичні компанії та пов’язані з ними приватні суб’єкти використовувати найближчі тижні для вжиття належних заходів з метою захисту мандрівників після відновлення свободи пересування і подорожей. Ми вважаємо, що це важливий елемент для відновлення довіри до безпеки подорожей”, – йдеться в заяві.

Нагадаємо, що Сейшельські острови заборонили круїзні лайнери на два роки.

 

Джерело: depo.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register