У Тернопільській області розповіли, як новації дозволяють заробити більше грошей

Понад 30 учасників з 27 громад Тернопільщини взяли участь у вебінарі «Управління власними фінансовими ресурсами органів місцевого самоврядування: новації законодавства, пошук резервів, застосування регуляторних процедур», який організували радники Тернопільського регіонального офісу «U-LEAD з Європою».

Програма заходу включала низку питань, серед яких основні фінансові показники доходів бюджету ОТГ в І кварталі 2020 р, зміни в законодавстві, що мають вплив на бюджет ОТГ, та особливості регуляторних процедур при прийнятті рішень про місцеві податки та збори.

За словам Сергія Триюди, радника з питань муніципальних фінансів та управління, структура доходів загального фонду бюджетів громад області залишилася практично незмінною.

– З початку року найбільший приріс доходів загального фонду до аналогічного періоду минулого року є у Почаївської (+51%), Колиндянської (+47%), Васильковецької (+39%), Трибухівської (+38%) та Великогаївської громад (+38%)», – розповів радник з питань муніципальних фінансів та управління Сергій Триюда.

За його словами, власні доходи загального фонду 49 ОТГ Тернопільщини, що перебувають на прямих міжбюджетних відносинах з держбюджетом, виросли у І кварталі цього року майже на 15% до відповідного періоду минулого року.

Джерело: teren.in.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register