Названо терміни завершення навчального року в Україні

Заняття школярів триватимуть дистанційно до 31 травня, а до 1 липня повинен закінчитися навчальний рік.

З’явилася інформація, що поточний навчальний рік 2019/2020 закінчитися в режимі “дистанційки“. Для того щоб діти не піддавалися ризику також рекомендується відмовитися від останніх дзвоників та випускних, які можна провести трохи пізніше.

Про це свідчить опубліковане на сайті Кабінету міністрів України розпорядження.

“Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно”, – наголошується в повідомленні українського уряду.

Заняття школярів триватимуть дистанційно до 31 травня, до 1 липня повинен закінчитися навчальний рік і бути винесені всі рішення про переведення школярів до наступного класу. До 15 червня навчальні заклади зобов’яжуть підготувати всі документи про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень і табелів знань. Учні 11 класів, які цього року стануть випускниками, пройдуть ДПА у форматі ЗНО.

Також зазначається, що якщо учні 1-8 та 10 класів не планують навчатися в іншому навчальному закладі, школи повинні будуть надіслати копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів видадуть у вересні 2020-2021 навчального року. Також для учнів 4 та 9 класів скасовано випускні іспити у форматі ДПА. Крім того, у Міністерстві освіти рекомендують школярам та їх батькам цього року відмовитися від випускних і останніх дзвінків заради власної безпеки.

 

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register