ЄС прокоментував можливе зняття або посилення санкцій проти РФ

ЄС не планує знімати санкції з Росії лише через те, що зараз є пандемія коронавірусу. Але й посилювати їх не буде, доки Москва не вчинить черговий злочин.

Як заявив в інтерв’ю «Радіо Свобода» верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель, «Я не думаю, що боротьба з коронавірусом вплине на санкції». На запитання журналіста про продовження санкцій у червні та можливе розширення цих заходів через шпигунський скандал у Чехії, Боррель відповів: «У ваших запитаннях занадто багато «якщо». Ми не ведемо справи на основі «якщо», ми ухвалюємо свої рішення на основі фактів, коли ці факти стаються».

Нагадаємо, у Чехії готуються до хімічної атаки російських спецслужб.

Раніше повідомлялося, що мера Праги взяли під охорону через можливу помсту з боку російських спецслужб.

Нагадаємо, на початку квітня у Празі демонтували пам’ятник радянському маршалу Івану Конєву, який брав участь у підготовці вторгнення радянських військ до Чехословаччини в 1968 році для придушення Празької весни.

Також влада Праги в лютому за прикладом Вашингтона перейменували площу Під каштанами, де розташоване посольство Росії, на честь вбитого російського опозиціонера Бориса Нємцова.

Джерело: ua.news

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register