За минулу добу рятувальники Тернопільщини гасили суху траву в шести районах

20 квітня рятувальники на Тернопільщині ліквідували шість пожеж сухої трави.

20 квітня о 14:00 у с. Комарин Кременецького району виникла пожежа очерету на приватній території. Внаслідок пожежі знищено очерет на площі 4 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 23 ДПРП 5 ДПРЧ Управління.
О 14:42 у с. Постолівка Гусятинського району виникла пожежа сміття та сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено суху траву та сміття на площі 0,05 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 21 ДПРП 10 ДПРЧ Управління.
О 16:20 у с. Констанція Борщівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено суху траву на площі 2,5 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК с. Озеряни.
О 17:13 у с. Посухів Бережанського району виникла пожежа сміття та сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено сміття на площі 0,02 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 7 ДПРЧ Управління.
О 18:20 у с. Загірці Лановецького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено сміття на площі 0,8 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 11 ДПРЧ Управління.
О 00:59 у с. Семенів Теребовлянського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено суху траву на площі 3 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 12 ДПРЧ Управління.

Про це повідомило управління ДСНС у Тернопільській області в фейсбуці.

 

Джерело: oblast-te.com.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register