Як в РФ намагається впоратися з епідемією коронавірусу

13 квітня російський водій швидкої допомоги Дмитро Беляков вирушив до Железнодорожного, міста неподалік від Москви, щоб забрати жінку приблизно сорока років із підозрою на коронавірусну інфекцію.

Центральна «гаряча лінія» спрямувала його до шпиталя у Воскресенську, передмісті у 90 кілометрах, який спеціалізується на лікуванні COVID-19. Але коли водій туди приїхав, йому сказали, що туди приїхало ще шість інших машин швидкої допомоги, і що наразі там немає вільних ліжок.

«Розберися сам»

«Ми там прочекали понад годину, телефонуючи і намагаючись знайти лікарню, яка б прийняла нас», – сказав Беляков у телефонному інтерв’ю.

«Зрештою, вони сказали мені: «Розберися сам», – згадує Беляков.

Прямий керівник Белякова зрештою зателефонував і повідомив йому, що стаціонар у Железнодорожному створить місце для його пацієнтки. Біляков вирушив назад у місто, яке він залишив кілька годин тому. Додому він прибув опівночі.

Беляков – ветеран московської служби швидкої допомоги, який пропрацював за кермом понад 18 років. У ситуації, що склалася, він вважає себе щасливчиком. Деякі його колеги вимушені були подорожувати і довше, щоб знайти місця для своїх пацієнтів. За словами Белякова, дехто з колег навіть вимушений був об’їхати три міста, а один водій повідомив, що проїхав 190 кілометрів, щоб знайти медичний заклад, який ще не був переповнений.

Протягом кількох тижнів Росія вважалася винятком у часи, коли коронавірус ширився Європою, США та іншими місцями. Але з початку квітня хвороба міцно вхопилася за найрозлогішу у світі країну, і офіційна кількість підтверджених випадків щодня там почала збільшуватися, хоча й є підозри, що ці офіційні дані можуть не відображати реальних масштабів епідемії.

 

Джерело: radiosvoboda.org

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register