На Тернопільщині виявили звалище трупів тварин

Віднедавна мешканці Ігровиці стали потерпати від нестерпного смороду, який йшов зі сторони Малашівецького сміттєзвалища. 

Житель села повідомив голову сільської ради Білецької ОТГ, що знайшов ями з рештками тварин поблизу Малашівецького сміттєзвалища.

Дмитро Малик звернувся до поліції та Держпродспоживслужби,пише oblast-te. Прибувши на місце, на території земельної ділянки жителя села Малашівці поблизу сміттєзвалища, ними було підтверджено факт неконтрольованого звалища трупів тварин. Тож тепер буде проводитися перевірка для з’ясування обставин, рівня забруднення ґрунтових вод, самого ґрунту продуктами гниття решток тварин та встановлення причетних осіб, – повідомляють на сайті Білецької ОТГ.

Для довідки. Правила захоронення решток тварин регулює Закон України «Про побічні продукти тваринного походження, непризначені для споживання людиною». Згідно з ним, усі відходи чітко розподіляються на 3 категорії. До першої відносяться трупи тварин, які загинули: їх заборонено утилізувати переробляючи, їх лише спалюють на спеціальному місці і під контролем МЧС і хоронять. Продукти 2 і 3 категорій підлягають утилізації, вони повинні бути перероблені і знезаражуються за відповідної температури і тиску, після цього їх можна компостувати. Порушення норм даного Закону карається штрафом. Тоді як порушення Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» ст.68 передбачає суворіше покарання, зокрема і кримінальну відповідальність.

 

Джерело: 0352.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register