Священник з коронавірусом, майже 300 чоловік у Заліщиках на самоізоляції

Отець Олег із Заліщиків, у якого підтвердили коронавірус, наразі перебуває в інфекційній лікарні у Тернополі. Стан стабільний, повідомляють медики.
Його родина та майже всі сусіди з п’ятиповерхівки, де проживає у Заліщиках священник, пішли на добровільну самоізоляцію, як і ті, хто близько контактував з отцем. Про це повідомив Роман Краснюк, в.о. голови Заліщицької РДА.
Усі, хто досить близько спілкувався зі священником, пішли на добровільну самоізоляцію, а це майже 300 чоловік, – розповів Роман Краснюк. – Найближче оточення обстежили. Результати – негативні. На самоізоляцію пішов весь житловий будинок на вул. Бандери, де проживає священник. Люди ставляться до цього свідомо.
Ветерани-АТОвці вже зголосились доставляти до будинку продукти та ліки. Тобто всім необхідним люди забезпечені.
У самих Заліщиках все спокійно, – запевнив Роман Краснюк. – Вулицями їздить поліція, весь час людям нагадують про важливість дотримання правил і обмежень. Аптеки і продуктові крамниці працюють.
Є обмеження: у маленьких одночасно можуть обслужити лише двох покупців, у великих маркетах – не більше п’яти. Усі стоять, тримаючи дистанцію і чемно чекають. Людей мало. Всі здебільшого запаслись продуктами і необхідним у дні, після того, як дізнались про інфікованого земляка. Працівники Борщівського міжрайонного відділу ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України» провели дезінфекцію у церкві Пресвятого Серця, де служив священник, що захворів на коронавірус.
Також – у домі хворого, у громадських місцях та водопровідної мережі. У соцмережах також з’явилась інформація, що карантинні пости, які виставили на трьох виїздах із Заліщиків, зняли. Цю інформацію спростували як очільник району, так і в поліції.
Джерело: te.20minut.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register