Яким буде новий склад Кабміну: список

Сьогодні, 4 березня, Верховна Рада розгляне питання відставки уряду і призначення нового.

Вчора на засіданні фракції Слуга народу Президент представив фракції своє бачення розподілу посад в Кабміні. Про це повідомляє портал LIGA.net з посиланням на співрозмовника в керівництві фракції Слуга народу.

Олексій Гончарук написав заяву про відставку, яку сьогодні схвалили в Комітеті з питань організації державної власті. Посаду прем’єр-міністра займе Денис Шмигаль – нинішній віце-прем’єр і міністр розвитку громад і територій України. У 2018 році працював у холдингу ДТЕК Ріната Ахметова (директор Бурштинської ТЕС).

Віце-прем’єр – нинішній Міністр цифровий трансформації Михайло Федоров, радник президента (поза штатом) з digital-напрямку.

Посаду Віце-прем’єра з євроінтеграції може зайняти Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, при Порошенко він обіймав посаду постійного представника України при Раді Європи.

Міністр економічного розвиткуРоман Жуковський, екс-глава з питань економічної політики і колишній керівник управління соціально-економічної політики при Вікторі Януковичі.

Міністром охорони здоров’я стане Ілля Ємець, який вже обіймав цю посаду при Вікторі Януковичі.

Міністр соціальної політикиМарина Лазєбна, яка була призначена главою Державної соціальної служби влітку 2019, але звільнена Гончаруком.

Міністр оборониАндрій Таран. Кілька місяців у 2015 році пропрацював у складі Спільного центру з контролю і координації (СЦКК) на Донбасі. Потім – у складі ТКГ в Мінську. У 2019 був головою передвиборного штабу Ігоря Смешка.

Міністр з окупованих територій – Олексій Резніков, який зараз представляє Україну в політичній групі ТКГ в Мінську.

Міністр фінансів – Ігор Уманський -у 2014-2015 році обіймав посаду першого заступника міністра фінансів України, у 2016 був радником Порошенко, однак звільнився з посади, тому що його пропозиції в АП “ігнорували”.

Посаду Дубілета – Міністра Кабінету міністрів – займе Олег Немчінов, колишній державний секретар Міністерства молоді та спорту в уряді Гройсмана.

Міністром регіонального розвитку хочуть призначити або Олексія Чернишова – чинного главу Київської ОДА, або Ольгу Бугай – нинішнього генерального директора з питань регіональної політики і децентралізації Офісу президента.

Гендиректор київського конструкторського бюро “Луч” Олег Коростельов стане Міністром промислового розвитку і оборонного комплексу.

Вадим Гутцайт – президент Федерації фехтування України – стане Міністром спорту. У минулому році він відмовився йти за списком Слуги народу під 81 номером, заявивши, що хоче працювати у виконавчій владі, а не законодавчій.

Арсен Аваков залишиться на старій посаді – Міністр внутрішніх справ, як і Владислав Криклій – на посаді Міністра інфраструктури, Денис Малюська – Міністра юстиції, Тимофій Милованов – Міністра сільського господарства (зараз Міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України).

Кандидатури на посаду Міністра енергетики, Міністра у справах ветеранів і Міністра освіти і науки поки що підбираються.

Джерело: biz.ligazakon.net

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register