ВР може зібратися на позачергове засідання наступного пленарного тижня для призначення міністрів на вакантні місця

Верховна Рада проведе позачергове засідання наступного пленарного тижня для призначення нових міністрів на ті посади в новому уряді, кандидатів для які ще не визначено, заявив перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко.

“Позиція Дениса Шмигаля (кандидата на посаду прем’єр-міністра – ІФ) така, що необхідно знайти відповідних компетентних людей. Якщо ми говоримо про віце-прем’єра з ВПК, пана Хрустальова, то якщо він відмовився – знайти його рівня заміну за дві години ми не зможемо, це питання, яке треба опрацювати”, – розповів журналістам Корнієнко в середу в кулуарах парламенту.

За його словами, у середу стоїть завдання перезапустити Кабінет Міністрів з наявними кандидатами, а вже протягом наступного тижня знайти тих керівників міністерств, яких не вистачає, і призначити їх наступного пленарного тижня, який відбудеться з 17 до 20 березня.

“Наразі необхідно перезапустити Кабмін, потім протягом тижня буде час заповнити решту вакансій і наступного пленарного тижня влаштувати позачергову сесію, оскільки ми перебуваємо в процесі розгляду питання про землю, і воно нікуди не поділося, і затвердити остаточно всіх міністрів”, – заявив заступник голови фракції “Слуга народу”.

Як повідомлялося, парламентська фракція “Слуга народу” на своєму засіданні у вівторок увечері проголосувала за те, щоб задовольнити заяву Олексія Гончарука про відставку з посади прем’єр-міністра України і призначити главою українського уряду Дениса Шмигаля, який нині обіймає посаду віце-прем’єра – міністра розвитку громад і територій.

У “Слузі народу” переконані, що їм вистачить голосів для ухвалення рішення з цих питань.

Крім того, повідомлялося, що Роман Жуковський і Ігор Коростильов відмовилися від запропонованих їм посад міністра економіки та міністра промислового розвитку і оборонного комплексу, а міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов відмовився залишитися в оновленому складі Кабміну на посаді керівника Міністерства аграрної політики.

Джерело: ua.interfax.com.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register