73 підприємствам тернопільщини анулювали ліцензії на продаж алкоголю

Упродовж січня цього року фахівці Головного управління ДПС у Тернопільській області провели 45 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Результат – застосовано фінансових санкцій на суму 1 млн 684,8 тис. гривень. За результатами проведених перевірок встановили 50 порушень норм Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Так, у 15 випадках торгували алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін, а у 12 – торгували алкоголем без ліцензії, ще 9 – роздрібна торгівля тютюновими виробами поштучно тощо. З початку року анульовано 73 ліцензії: 42 – на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 31 – на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами. Загалом суб’єкти підприємництва нашого краю здійснюють діяльність, використовуючи 4525 ліцензій, з них 2466 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 2059 – на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Джерело: beztaby.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register