Експерти МВФ їдуть до Києва, чого чекати?

Місія Міжнародного валютного фонду прибуде до Києва для обговорення нової програми співпраці нашої країни з Фондом. Про це заявив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Команда в складі декількох експертів Міжнародного валютного фонду відвідає Київ для проведення технічних обговорень політики, спрямованої на досягнення потужного зростання і забезпечення стабільності”, -сказав він.

Відзначимо, 17 лютого 2020 року завершилося дія програми співпраці stand-by між Україною і МВФ на суму 3,9 млрд дол., яка була підписана в 2018 році. З цієї суми Україна отримала лише близько 1,4 млрд дол. Два транші за підсумками піврічних переглядів були скасовані. У зв’язку зі зміною президента та уряду було прийнято рішення розробити нову програму. У 2019 році Україна не отримувала фінансування МВФ.

Як повідомляв сайт “Коментарі”, 15 лютого президент Володимир Зеленський провів зустріч з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіной Георгієвої.

Перший заступник голови Національного банку України Катерина Рожкова озвучила окремі умови, після виконання яких Міжнародний валютний фонд надасть черговий транш.

У 2020 році Україна має виплатити Міжнародному валютному фонду близько 1,4 млрд дол.

Міністр фінансів Оксана Маркарова заявила, що Україна готова відмовитися від грошей МВФ.

Джерело: comments.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register