Названа дата першого засідання трибуналу над росіянами в Гаазі (Справа МН17)

Нідерланди звинувачують у причетності до катастрофи рейсу МН17 чотирьох росіян

Справа МН17: названа дата першого засідання трибуналу над росіянами в ГаазіПерше засідання Міжнародного трибуналу в Гаазі (Нідерланди) у справі про катастрофу рейсу МН17 “Малайзійських авіаліній” пройде 9 березня. Про це повідомила адвокат одного з обвинувачених росіян Олена Кутіна, передає ТАСС.

“Ми будемо брати участь. Перше засідання у Гаазі пройде 9 березня”, – сказала вона.

Прокуратура Нідерландів звинувачує у причетності до авіакатастрофи 4 громадян Росії.

При цьому міністр юстиції і безпеки Нідерландів Фердинанд Грапперхаус направив листа до парламенту країни, в якому зазначено, що Нідерланди відкинули пропозицію російської сторони судити фігурантів справи в Росії.

Як повідомляли “Коментарі”, Австралія і Нідерланди офіційно поклали на Росію відповідальність за знищення малайзійського літака Боїнг-777 рейсу МН17.

Зазначимо, що влітку 2019 року Спільна слідча комісія у справі про авіакатастрофу МН17 визначила чотирьох підозрюваних. Це колишній ватажок розвідки “ДНР” Сергій Дубінський (позивний “Похмурий”), колишній міністр оборони ДНР” Ігор Гиркин (позивний “Стрєлков”), причетний до перевезення “Бука” підполковник російських ВДВ Олег Пулатов (позивний “Гюрза”) та українець Леонід Харченко (позивний “Кріт”).

Джерело: comments.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register