Кликала Путіна, а отримала тисячі євро: обвинувачена у сепаратизмі Штепа виграла суд з прав людини

Штепа, фото з вільних джерел

Колишній мер Слов’янська Неля Штепа, яку звинувачували в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, виграла справу в Європейському суді з прав людини та отримала 3600 євро компенсації за порушення права на свободу.

Про це повідомляє видання Укрінформ.

Зауважимо, що ще у 2014 році Штепу затримали та звинуватили у тому, що та зазіхнула на територіальну цілісність і недоторканність України та створення злочинного угрупування. Однак, на суді вона заявила, що закликала Путіна увійти в Слов’янськ “під дулом автомата”.

Штепа, фото з вільних джерел Штепа, фото з вільних джерел

Наразі ж її адвокат заявив, що ексмер виграла справу в ЄСПЛ й отримала грошову компенсацію за порушення права на свободу і справедливий суд – компенсація становить 3600 євро.

Окрім цього, він додав, що на даний час його підзахисна перебуває у Слов’янську, де чекає черговий виклик до суду в Харкові. За його словами, вона не збирається їхати з України, бо ніби любить країну і сподівається на справедливий суд.

Нагадаємо, що екс-мер Слов’янська Неля Штепа, яка в 2014 році сприяла захопленню міста бойовиками, вперше з’явилася на публіці.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register