Зірка серіалу "Свати" переживає важку втрату: "Серце не витримало…"

Серіал "Свати", фото скріншот

Серіал “Свати” за роки зйомок накопичив чимало екранних історій, а також обріс реальними життєвими історіями, радісними і трагічними.

Свати, кадри із фільму Свати, кадри із фільму

Так, одна з актрис “Сватів” Олеся Железняк, яка блискуче зіграла у фільмі простакувату, але добру і веселу Ларису Буханкину, пережила велику особисту трагедію. У неї раптово, один за іншим, з життя пішли найрідніші люди – її батьки.

Спочатку інсульт підкосив батька. Вона сама в цей час була дуже завантажена на роботі, тому з батьком сиділа мама. Однак виходити його і поставити на ноги так і не вдалося.

Свати, кадри із фільму Свати, кадри із фільму

“Серце не витримало, і він помер, а слідом за ним зовсім скоро пішла і мама”, ділиться своєю бідою героїня серіалу “Свати”.

Вона тоді якраз була вагітна своїм первістком і дуже важко переживала втрату батьків. Чоловік Спартак дуже підтримав кохану. Інакше, невідомо, як би все склалося.

Наразі робота над сьомим сезоном “Сватів” триває, і героїня Олесі Железняк також в ньому буде. Хоча з роками всі актори доволі зміниись. Зокрема, й Олеся помітно поправилась.

Нагадаємо, що любителя “потусуватися” в Криму пустили на шоу “Квартал 95”, Зеленський допоміг: “Хороша прогулянка”

Як повідомляв Знай.uа Зеленський “вибив” Путіна з “російського світу”, люди так хотіли це почути: “Нічого хорошого чекати не варто”.

Знай.uа писав, табу на Добронравова зі “Сватів” і Dr Alban “поза законом”: Зеленський отримав попередження.


Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register