Жахливо весела: в мережі регочуть над новою формою космічних військ США

Жахливо весела: в мережі регочуть над новою формою космічних військ США

Зображення нової форми американських космічних військ, опубліковане в мережі, стало предметом насмішок користувачів.

Космічні війська Сполучених Штатів Америки показали свою форму – відповіднефото було опубліковане в Twitter-аккаунті @SpaceCorpsUS 18 січня.

Нова уніформа космічних військ США виконана з камуфляжної тканини, у якій переважають зелені відтінки. Саме колірна гамма найбільше викликала насмішок і обурення у користувачів. Інтернет-спільнота вибухнула бурхливої критикою, задаючи творцям форми запитання: від кого космічні війська збираються ховатися в такому вигляді у відкритому космосі?

Більшість людей охарактеризували форму, як “жахливо веселу”, жартували, що вона краще підійде лісникам та намагалися зрозуміти, навіщо камуфляж в космосі.

Користувачі також моделювали різні ситуації використання цієї уніформи. Так, один з коментаторів зазначив, що така форма буде корисна, якщо американці збираються ховатися від раси евоків (істот, що живуть в лісах) з саги “Зоряні війни”.

“Я розумію, це важко усвідомити, але зліва картинка нової форми, а праворуч – відритого космосу. Уважно порівняйте і знайдіть різницю,”- пише JRehling.

“І скільки дерев ви збираєтеся відшукати в космосі?”, – уїдливо запитує Джеймс Фелтон.

“У космосі ніхто не почує, наскільки ви смішні”:

“Зелений колір, яке розчарування. Ось якою повинна бути справжня маскування в космосі!”

“Це галактична дурість”:

“Хочете витратити більше податкових доларів на непотрібні урядові контракти, які принесуть користь лише мега заможним, з уніформою, ймовірно зробленою в Китаї. Приблизно така ж корисна, як расистська стіна”.

До слова, у відповідь на критику керівництво Космічних сил спробувало пояснити, що лише “використовує наявну в армії і ВПС форму” і таким чином “економить на розробці і пошитті нової”.

Однак, з таким же успіхом військові могли розмовляти з порожнечею відкритого космосу: потік критики в соціальних мережах не слабшає.

Really? pic.twitter.com/2qTf1clgYD

Johnny Dodo (@johnqdodo) January 18, 2020

Exactly.
Tie dye. pic.twitter.com/mgKNt4cNe4

🤘Schuylerocks🎸 (@schuylerocks) January 18, 2020

pic.twitter.com/5f5uB1dcbK

Dez2u (@dezhentz) January 18, 2020


Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register