Зеленський зібрався створити спільну історію: "Давайте знайдемо…"

Зеленський, фото сайт Президента

Президент Володимир Зеленський вважає, що оскільки історія України досить складна, то потрібно шукати точки дотику, тих героїв, імена яких не викликають конфліктів. Так, з метою уникнення конфліктних ситуацій,мукраїнський лідер вважає, що треба змінити головних персонажів. Про це український лідер зізнався в інтерв’ю The Times of Israel.

“Є герої, яких вшановують на заході та в центрі України, і є інші українці, у яких є свої герої, і які думають інакше. І я розумію різні почуття. І саме тому я сказав кілька разів, дуже чітко: коли у нас складна історія, давайте побудуємо загальну історію. Давайте знайдемо тих людей, чиї імена не викликають суперечностей в нашому сьогоденні і майбутньому. Назвемо пам’ятники і вулиці в честь людей, чиї імена не провокують конфлікт”, – сказав він в інтерв’ю The Times of Israel.

Зеленський, фото скріншот з Іnstagram Зеленський, фото скріншот з Іnstagram

За словами президента, можна побудувати загальну історію, яка сподобається абсолютно всім українцям. Головними героями стануть ті люди, чиї імена не викликають жодних суперечностей і питань. І в їх честь можна назвати вулиці.

Але наскільки це реально, невідомо. Адже така людина, яка може догодити абсолютно всім, ще не народилсь, . Ми ж не віскі, щоб всім подобатись…

Нагадаємо, що президента засікли за незвичним заняттям просто в авто: робив це, прямуючи до Путіна.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register