Завтра відбудеться суд над начальником Тернопільського відділу поліції (фото)


Апеляцію у справі начальника Тернопільського відділу поліції Сергія Гаврилюка перенесли після візиту активістів і преси, відтак судове слухання повторно відбудеться завтра, 21 січня.

Керівник Тернопільського міського відділу поліції Сергій Гаврилюк подав апеляційну скаргу на рішення Тернопільського Міськрайонного Суду, однак про час і дату апеляційного засідання ніхто громадськість не повідомляв.

Посадовця попередньо судили за адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням вимог фінансового контролю. Відтак, у грудні 2019 року Міськрайонний Суд постановив визнати Гаврилюка винним відповідно до ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (неповідомлення або не своєчасне повідомлення про відкриття рахунку в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані). Однак провадження в адміністративній справі було закрито.

Втім 17 січня журналісти, активісти, політики, які прийшли до Міськрайонного Суду на засідання по розгляді апеляції від директора Лісництва Бучацького району, стали свідками і судового процесу по справі Гаврилюка. Про це повідомив голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Громадянський рух “Хвиля”» Олексій Станько. Очільник партії зазначив, що нікому із представників громадськості попередньо не повідомляли про час і дату цього апеляційного засідання.

Що важливо, саме представники «Хвилі» раніше направили низку звернень до НАЗК, ДБР та інших правоохоронних органів щодо порушень законодавства посадовцями та правоохоронцями різного рангу та звання. Серед посадовців-порушників тоді був і Сергій Гаврилюк.

Частину звернень розглянули у Києві центральні управління та департаменти, про що нас було сповіщено. Інша частина була направлена у Тернопільську область. Тут, при неодноразових усних зверненнях, на засіданнях громадської ради при ГУНП у Тернопільській області, відповіді ми ні разу не дочекались. І ось чому! Справа стосовно правоохоронця такого рівня могла би дуже зацікавити громадськість. А в таких умовах набагато складніше домовлятись з прокурорами і судами. Сьогодні ж, засідання по справі за клопотанням прокурора було відкладено ( мабуть, через неочікувану появу представників преси та громадськості). Також представники ЗМІ, які були присутні на засіданні, зауважили той факт, що процесуальний прокурор (жінка) при їхній появі заметушилася та, після приватної розмови з обвинуваченим, попросила перенести слухання справи, — повідомив Олексій Станько у соцмережі Фейсбук.

Голова «Хвилі» додав, що слухання справи щодо керівника міського відділу поліції у Тернопільському апеляційному суді перенесли на вівторок 21 січня о 14:30 год. Суддя Людмила Галіян. Пан Олексій сподівається, що судове засідання відбудеться у визначений час.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register