Україна може повернути окупований Донбас: в РНБО зробили гучну заяву

Сергій Кривоніс

Заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони України Сергій Кривоніс назвав умови, які потрібні для силового звільнення Донбасу від окупантів. Про таке він розповів в інтерв’ю виданню “Радіо Свобода”.

Відтак, за його словами, українська армія має передбачати такий варіант, як звільнення Донбасу за допомогою сили, а також вона має бути готова до такого розвитку подій, якщо вони, звісно, трапляться.

“Моя думка: Збройні сили України повинні бути готові до силового звільнення територій Донбасу, якщо буде ухвалено таке політичне рішення&hellip, Наскільки це буде можливо&hellip, Усе залежить від того, наскільки ми підготуємо свої Збройні сили. А ми повинні бути готові до цього і займаємося відпрацюванням зі звільнення нашої, підкреслюю, нашої землі. Ми не захоплюємо чужі землі, ми звільняємо свої землі”, – сказав він.

Сергій Кривонос, Апостроф Сергій Кривонос, Апостроф

Окрім цього, Кривоніс зауважив, що для початку, аби прийняти таке рішення, потрібно провести ряд комплексних заходів:

“Перше – це продовження політичного руху на продовження і посилення санкцій щодо Російської Федерації. Друге – створення надійної системи територіальної оборони. Третє – посилення нашої армії і здатності її вести активні наступальні дії&hellip, І в тому випадку, коли цей комплекс заходів буде виконаний, у нас є можливість звільнити свої території силовим шляхом. У разі, якщо Росія нічого не буде робити, щоб підтримати підрозділи сепаратистів&hellip, І до цього треба готуватися”, – підкреслив заступник секретаря РНБО.

Нагадуємо, що зявилась інформація про те, що місія ОБСЄ у порушенні Мінських домовленостей звинуватила також українську сторону.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register