У Мінську помер засновник "Ляпіса Трубецького": за що жорстоко побили друга Михалка

Ляпис Трубецкой, фото: РИА Новости

У Мінську помер колишній гітарист та один із засновників радянської та білоруської рок-групи “Ляпис Трубецкой” Руслан “Пан” Владико. У червні минулого року його сильно побили та пограбували у барі в білоруській столиці. Музиканту зробили операцію, однак з того часу він перебував у комі на штучній вентиляції легенів.

Колишній продюсер групи Євген Колмиков розповів, що Владико помер 19 січня о 6 годині ранку. Він зазначив, що 20 січня відбудеться чергове засідання суду у справі про побиття Владико, в результаті якого музикант отримав важку черепно-мозкову травму.

Ляпис Трубецкой, фото: delaemvmeste.by Ляпис Трубецкой, фото: delaemvmeste.by

Також Колмиков повідомив, що підозри “впали на конкретних людей, які світяться на записі з камер” їхня компанія сиділа за столиком у барі. Є підозрюваний, проте досі в справі багато незрозумілого, люди плутаються у свідченнях, неясно, скільки всього людей було замішано.

Група “Ляпис Трубецкой” була створена в 1989 році та існувала до 2014 року. Свою назву вона отримала в честь комічного героя роману Іллі Ільфа і Євгена Петрова “Дванадцять стільців”, поета-халтурника Никифора Ляпіса, який друкувався під псевдонімом Трубецькой. У 2014 році гурт розпався на два колективи панк-рок-гурт Brutto і рок-групу Trubetskoy. Одним із засновників і гітаристів гурту Trubetskoy також був Руслан Владико.

Ляпис Трубецкой, фото: Вікіпедія Ляпис Трубецкой, фото: Вікіпедія

Нагадаємо, раніше Сергій Міхалок з оркестром “Ляпис 98” заспівають у Києві: божевілля, яке “всем девчонкам нравится!”

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register