Погода на завтра: потужний красень антициклон Ekart порозганяв із більшої частини Європи дощі й сніги

Погода, фото freepik

Погода в Україні 20 січня буде морозною, але антициклон Ekart порозганяв із більшої частини Європи дощі й сніги, витіснивши опади. Далі в Україну повернуться справжні морози. Про це повідомляє український синоптик Наталка Діденко на своїй стоірнці у facebook.

“Потужний красень антициклон Ekart порозганяв із більшої частини Європи дощі й сніги, витіснивши опади на Середземноморя, дальшу Атлантику і північ Скандинавії. Україна також опиниться завтра, у завершальний день Різдвяних свят, на Івана, серед сухої погоди. Чим вже українців і не здивувати”, зазначила вона.

Скріншот, фото facebook

За словами Діденко, температура повітря також буде без особливих змін, протягом дня очікується 0+4 градуси, на Сході місцями 0-2 градуси морозу.

Скріншот, фото facebook

Вітер буде з північного заходу, поривчастий, некомфортний.

У Києві 20-го січня опади малоймовірні, температура повітря вдень крутитиметься поблизу 0+2 градусів. Північно-західний вітер також буде рвучким, виберіть завтра верхню одежу щільнішу, шалики, каптури, щось таке.

Скріншот, фото facebook

За словмаи Діденко, наступний тиждень буде в Україні теплим, проте в другій половині побільшає опадів та вітру.

Нагадаємо, що всі знаки Зодіаку в січні потраплять під вплив енергетики войовничого Марса і це призведе до багатьох до правильного і переможного шляху.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register