Олігархи, меценати та зірки Голлівуду: яких чоловіків Волочкова ″ловить″ на свої шпагати

Анастасія Волочкова

Про російську приму Анастасію Волочкову давно перестали говорити як про зірку сцени, натомість вона стала постійною героїнею світської хроніки. І це не дивно, адже вона публічно сварилася зі співачкою Валерією, ведучою Ксенією Собчак, своєю матір’ю, конфліктує з Рустамом Солнцевим, водієм, домробітницею та нянею доньки. А про сценічне минуле Волочкової нагадують хіба славнозвісні шпагати, які вона маніакально виконує у найбільш не відповідних місцях.

Однак, найгучніші історії пов’язані з численними коханцями балерини, а про її любовні пригоди ходять легенди.

Перший спекотний романПершим бойфрендом Анастасії став Микола Зубковський – онук прими Інни Зубковської. Подейкують, що саме Микола попросив знамениту бабусю допомогти пасії закріпитися в Маріїнському театрі. Разом закохані пробули недовго, проте у Зубковського про Волочкову залишилися приємні спогади: через багато років він назвав колишню коханку пристрасною і винахідливою в інтимному житті.

Яблуко розбрату

Наступний коханець балерини фактично став яблуком розбрату між Волочковою і Ксенією Собчак – телеведуча заявляла, що балерина забрала у неї В’ячеслава Лейбман. Волочкова ж у відповідь оправдовувалася, що Собчак вже розлучилася з чоловіком і зав’язала стосунки з Умаром Джабраїловим, який погано на неї впливає.У зірковій тусовці розросталися чутки про стосунки балерини з Лейбманом, але сама вона запевняла, що ні про який роман і мови не йшло.

Вячеслав Лейбман і Ксенія Собчак

А от роман з російським підприємцем Михайлом Живіло Волочкова не спростовувала, пара провела не один приємний вечір ад поки закоханих розвели проблеми бізнесмена з законом.

Заможний британець

Появу Волочкової “Сплячій красуні” в Лондоні незмінно пов’язують з її бурхливим романом з британцем Ентоні Кермані. Подейкували, що чоловік навіть кинув сім’ю заради кохання до російської танцівниці, через це навіть багато колег Кермана відвернулися від нього. Ентоні усипав обраницю подарунками і займався організацією її гастролей, але сама Волочкова згодом називала його лише хорошим другом і юристом, що допомагав зі справами, але ніяк не коханим.Меценат та мільярдер

Заперечувала балерина і зв’язок з меценатом Анзорі Аксентьевим, хоча пару нерідко бачили разом на світських вечірках.

А ось мільярдера Сергія Полонського Волочкова називала рідкісним чоловіком, який підкорив її романтичними вчинками. Якось після прем’єри “Лебединого озера” вона виявила у своєму в готельному номері величезний букет троянд різних відтінків у вигляді поїзда. Через квітковий салон примі вдалося з’ясувати, хто її таємний залицяльник. Відмовити прихильнику у зустрічі вона не змогла.

Сергій Полонський та Анастасія ВолочковаШалений ревнивець

Найбільш скандальним романом балерини стали стосунки з Сулейманом Керімовим. Олігарх виявився шалено ревнивий і всі три роки, що зустрічався з Анастасією, платив сищикам, що стежили за нею. Однак розійшлися закохані зовсім з іншої причини.

“Мати зруйнувала моє життя, коли я була з Сулейманом Керімовим. Вона змусила мене зробити аборт”, – зізнавалася балерина в ефірі “Битви екстрасенсів”.

Переживши особисту трагедію, Волочкова пішла від олігарха. Бізнесмен прийняв те, що трапилося вкрай болісно, ​​а Анастасія навіть вважала, що саме він доклав руку до її звільнення з Великого театру.

Фіктивний чоловікОсобливе місце в любовній біографії Волочкової займав Ігор Вдовін, від якого вона народила дочку Аріадну. Підприємець і прима провели разом чотири роки. Яскраві виходи пари у свт, фотосесії і розкішне весілля, яке вони відзначали в двох містах, виявилися лише красивим фасадом, за яким ховалися серйозні проблеми. Між подружжям почалися тертя і сварки, а пізніше Анастасія зізналася, що і шлюб був фіктивним: на церемонії вони розписалися в порожніх бланках. Після розриву у Волочкова пред’явила до Вдовіна претензії на три мільйони доларів.

Ігор Вдовін пішов від Волочкової до інструктора з йоги, що сильно вдарило по самооцінці балерини. Залікувати душевні рани їй допоміг танцюрист Рінат Аріфуллін. Чоловік дуже трепетно ​​ставився до зірки і повів себе благородно, коли вона знайшла нового обранця, керівника компанії з транспортування нафти Бахтіяра Салимова.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register