Депутат влаштував "салон краси" у Раді: борода і тату замінили кнопки голосування, відео

Верховна Рада, фото: 24 канал

Народний депутат від фракції “Слуга народу” у Верховній Раді України Дмитро Любота редагував свою фотографію у мобільному додатку просто під час засідання парламенту. В мережу потрапило відео, на якому народний обранець довгий час експериментує зі своєю зовнішністю.

У мобільному додатку він змоделював свою зовнішність в старості, спробував на себе різні зачіски, бороди і навіть татуювання на обличчі. Після експериментів нардеп показав колегам свою фотографію з ефектом старіння.

Дмитро Любота, фото: my.ua Дмитро Любота, фото: my.ua

Водночас депутат встиг натиснути кнопку “утримався” під час голосування за проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 14.01.2020 року про прийняття в цілому як закону проекту Закону України “Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи”.

Дмитро Любота є членом Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України з Європейським Союзом, а також головою підкомітету з питань економічного, секторального співробітництва та поглибленої та всеохопної зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Нагадаємо, раніше кумедні прізвиська, які один одному дають нардепи від “Слуги народу”: “Евтаназія”, “Дякувальщик” і “Спирт”

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register