Трамп детально розповів про ліквідацію Сулеймані: "Йому залишилося дві хвилини"

Трамп детально розповів про ліквідацію Сулеймані: "Йому залишилося дві хвилини"

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що операції по “усуненню” командира спецпідрозділу “Кудс” Касема Сулеймані передували дуже грубі висловлювання іранського генерала про США.

Про це стало відомо завдяки повідомленню видання The Washington Post, яке посилається на слова Трампа під час приватної вечері для спонсорів Республіканської партії у своєму маєтку Мар-а-Лаго у Флориді.

Трамп, фото Іntelligence.house Трамп, фото Іntelligence.house

Також зазначається, що Дональд Трамп згадав про “неминучу загрозу інтересам США або чотирьом американським посольствам з боку Сулеймані, хоча раніше президент США саме так обґрунтував ліквідацію командира “Кудс”. За словами американського лідера, приблизно за два тижні до спецоперації США встановили спостереження за Сулеймані, і той “говорив погані речі”.

генерал Сулеймані, РБК генерал Сулеймані, РБК

“Він говорив погані речі про нашу країну, нібито ми збираємося їх атакувати, збираємося вбити людей. Я сказав: “Послухайте, скільки ще цієї нісенітниці ми повинні вислухати?”, – наводить слова Трампа з аудіозаписи The Washington Post.

Також Дональд Трамп розповів, що щохвилини стежив за операцією, перебуваючи в ситуативній кімнаті Білого Дому. На вечері Трамп описував, як йому доповідали, скільки хвилин і секунд залишалося до загибелі іракського генерала.

“Жити дві хвилини 11 секунд, сер. Вони в машині, вони в броньованому автомобілі. Сер, їм залишилося жити приблизно одну хвилину, сер. 30 секунд. Десять, дев’ять, вісім … “І раптом-бум”, – передав Трамп доповідь американських військових.

Нагадаємо, після обстрілу і аварій Трамп зустрінеться з главою Іраку: подробиці.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register