Мешкав на суші та в морі: вчені знайшли найдавнішого скорпіона

Мешкав на суші та в морі: вчені знайшли найдавнішого скорпіона

Стало відомо, що група дослідників описала невідомий раніше вид доісторичного скорпіона, який відноситься до початку силурійського періоду. Ця істота є найдавнішою серед всіх відомих на сьогоднішній день і, ймовірно, вона могла покидати своє морське середовище проживання і виходити на сушу, а її поведінка властива сучасним підковоподібним крабам. Про це повідомляє Telegram-канал Naked Space.

Доісторичний скорпіон

Так, два виключно добре збереглися екземпляри дивного виду скорпіонів, які отримали назву Parioscorpio venator (“родовий скорпіон і мисливець”), були виявлені в біоті Уокешо в штаті Вісконсін, Сполучені Штати Америки. Доісторичне істота показує деякі примітивні характеристики, які присутні в інших ранніх морських організмів. Зокрема, складні очі, а також межу, яка властива сучасним скорпіонам, а саме хвіст з жалом на кінці. Легких або зябер у скам’янілостях скорпіонів не виявлено, але схожість виду з підковоподібними крабами, які можуть дихати на суші, говорить про те, що, хоча самі старі скорпіони, можливо, не були повністю земними, вони могли виходити з води і перебувати на поверхні протягом тривалих періодів часу.

Доісторичний скорпіон

Нагадаємо, що команда ентузіастів в Канаді виявила пару двох ящероподобных істот, які жили 300 мільйонів років тому і померли обіймаючи один одного.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register