Умілиця з Тернопілля вбирає посуд у вишуканий декор


У мешканки Микулинець на Тернопільщині Ольги Жирук посуд виглядає непересічно, адже жінка своїми руками оздоблює пляшки, баночки, келихи, горнята різноманітним декором.

Відтак, досить умілиці проявити трохи натхнення й фантазії, і звичайний посуд перетворюється на маленьку розкіш. Окрім скляних виробів, серед рукотворів талановитої краянки можна побачити і підсвічники з дерева та картинки.

Як розповіла Ольга Жирук, вона ніколи не поспішає викидати скляну банку чи пляшку, яку за допомогою простих матеріалів можна змінити до невпізнання.

Щоби мій посуд отримав «нове обличчя», використовую розпис ручної роботи. Декорую банки і в техніці декупаж, і за допомогою стрічок, ниток, мережива, воску, намистинок, фарби для скла. Щодо підсвічників, то їхню основу виготовляю з дерева. Для того досить розрізати стовбур на частинки, прорізати всередині деревини заглибину та вставити туди свічку. Далі йде легша робота – оформлення основи. Для цього підійдуть будь-які декорації: горішки, шишки, гілочки, фарба, нитки, висушені цитрусові. Наприклад, в період свят прикрашаю рукотвори оздобами, що відповідають новорічно-різдвяній тематиці. Декорацій із природніх матеріалів у мене багато, якими збагачуюся під час прогулянок у теплу пору. Як під час квітучої осені, так і в пізній листопад у парку чи в лісі завше можна знайти цікаві дари природи, — розповіла умілиця.

Пані Ольга додала, що нещодавно зацікавилася і технікою випаювання по дереву. Тож якщо матиме більше вільного часу на дозвіллі, буде креативити з новими матеріалами, даючи друде життя на перший погляд непересічним матеріалам.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register