У тернопільських лікарнях від пневмонії помирають люди


З діазнозом запалення легенів або вірусна пневмонія у лікарнях Тернополя реєструють пацієнтів. Люди почали звертатися за допомогою до медиків ще від кінця 2019.

У міській лікарні № 2 – півсотні хворих, п’ятеро перебувають в реанімації, є загиблі. У вірусної пневмонії дуже стрімкий перебіг, а якщо вчасно не звернутися до лікарів, то людина буквально згорає, йдеться в сюжеті ТСН.

Перебіг пневмонії – однаковий у всіх хворих, які звернулись за допомогою на початку нового року. Спершу вони злягли з гарячкою, кашлем температурою, яка не збивалася.

Хворі приймають жарознижуючі препарати, не звертаючись до сімейного лікаря. Один-два-три-чотири дні вони лікуються самостійно. Тоді вже починає наростати задишка, висока температура, сухий кашель чи навіть кашель з прожилками крові, – розповіла лікарка-пульмонолог Тернопільської міської комунальної лікарні № 2 Алла Пастернак.

Медики кажуть, що за допомогою треба звертатися у перший день високої температури. Перебіг хвороби дуже інтенсивний. Якщо за три дні ситуація не зміниться, то неодмінно призначається рентген, який і виявить пневмонію. Лікуватись вдома самостійно категорично забороняють. Закликають звертатись до лікарів з появою перших симптомів хвороби.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register