Світовий океан у 2019 році нагрівся до рекордної позначки: масштабна екологічна катастрофа починається просто зараз

Світовий океан у 2019 році нагрівся до рекордної позначки: масштабна екологічна катастрофа починається просто зараз

Глобальне потепління клімату продовжує змінювати планету. Так, Світовий океан через підвищення температури нагрівся до рекордного рівня.

До такого висновку дійшли вчені з університету Сент-Томаса в США, передає The Guardian.

За словами вчених, підвищення температури Світового океану “незаперечний доказ” нагрівання планети. Вони назвали це явним показником погіршення клімату, адже Світовий океан поглинає понад 90 відсотків надлишкового тепла кліматичної системи Землі.

Глобальне потепління Глобальне потепління

Повідомляється, що нагрівання океану стає каталізатором незворотного процесу й призводить до штормів, які порушують колообіг води. Це призводить до посух та масштабних пожеж, як в Австралії.

Вивчаючи океани, ми бачимо безперервне і прискорюється потепління Землі. Це жахлива новина”, заявив професор і учасник дослідницької групи Джон Абрахам.

глобальне потепління глобальне потепління

Вчені також зазначили, що висока температура океанів призводить до того, що вони все більше топлять лід, з-за чого підвищується рівень моря. За їх оцінками, рівень Світового океану почав рости, як мінімум, з початку XX століття, а до кінця сторіччя підніметься на метр. Це призведе до того, що потрібно буде переселити 150 мільйонів осіб.

Нагадаємо, що магія чисел: як дата народження впливає на долю людини.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register