Поки освітянам урізали виплати, нардепам збільшили зарплату до 100 тисяч грн: Розенко приголомшив заявою

Поки освітянам урізали виплати, нардепам збільшили зарплату до 100 тисяч грн: Розенко приголомшив заявою

З 1 січня 2020 року в Україні збільшили заробітну палату працівникам міністерств. Відтепер вона становитиме у 2-5 разів більше, ніж була у 2019 році.

Про це повідомив колишній віце-прем’єр-міністр України та міністр соціальної політики Павло Розенко на особистій сторінці у соціальній мережі Facebook.

Сьогодні активно розганяється “зрада” про виплату чиновникам одного з міністерств зарплат в сумах до 500 тис. гривень. Звертаю увагу, що збільшення зарплат міністрам та їх заступникам відбулося по всіх міністерствах. Збільшення в середньому для топ-чиновників відбулося в 3,5 5 рази“, розповів Розенко.

Павло Розенко Павло Розенко

Розенко додав, що зарплату збільшили також нардепам. За його словами, з 1 січня 2020 року зарплата депутатів Верховної Ради стане понад 100 тис. грн. На тлі цього ексміністр нагадав, що середня зарплата в освіті сьогодні становить 9 тис. грн.

Епоха зубожіння закінчена, друзі. З особливим трепетом цікаво слухати аргументацію “слуг народу”, чому скасовано постанову попереднього уряду про збільшення у 2020 році зарплат педагогам на 20%. Бо, за їхніми словами, то був “популізм” і “коштів на це немає“, резюмував Розенко.

ПРО ЗАРПЛАТИ ЧИНОВНИКАМ‼️‼️ Тут активно розганяється зрада про виплату високопосадовцям одного з Міністерств зарплат у…

Geplaatst door Павло Розенко op Maandag 13 januari 2020

Нагадаємо, Романенко “остудив” силу народу на прикладі боксерської груші: “Зніміть спочатку тупор**ий закон…”.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register