Комаровський підкинув екстремальну ідею з лікування ГРВІ: не сподобається жодній мамі та бабусі

Комаровський підкинув екстремальну ідею з лікування ГРВІ: не сподобається жодній мамі та бабусі

Відомий український педіатр Євген Комаровський розповів, що коли болить горло при гострих респіраторних захворюваннях, то холодні напої здатні полегшити стан хворого.

Про це педіатр, кандидат медичних наук і ведучий програми Школа доктора Комаровського повідомив в Instagram.

Лікар Євген Комаровський, фото: Likar.info Лікар Євген Комаровський, фото: Likar.info

Він зазначив, що в багатьох країнах світу не прийнято відмовлятися від холодних напоїв під час застуди і гострих респіраторних захворюваннях.

“Тому, якщо ви звикли пити холодне, спеціально гріти питво під час хвороби немає ніякої необхідності”, – зазначив медик.

View this post on Instagram

Вопрос: ⠀ Здравствуйте, доктор. Вот назрел вопрос. Стараемся всей семьей закаливать горло: пьем воду и напитки из холодильника. Но как быть во время ОРВИ? Можно ли продолжать пить холодное или стоит подогревать хотя бы до комнатной температуры? ⠀ Ответ: ⠀ Как раз именно при ОРВИ, когда боль в горле, холод на миндалины очень облегчает состояние. Во многих странах холодное питье во время ОРВИ всячески рекомендуется врачами. Не пить холодное вообще, избегать холодного при простуде и ОРЗ — это наши ментальные традиции. В большинстве стран мира это не принято. ⠀ Поэтому, если вы привыкли пить холодное, специально греть питье во время болезни нет никакой необходимости. ⠀ #докторкомаровский #вопросответ #вопросЕОК #здоровье #орви #питье

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on Jan 12, 2020 at 11:29pm PST

Раніше повідомлялося, що Доктор Комаровский розставив все на свої місця і розповів, у яких випадках спільний сон з дитиною необхідний, а коли від нього краще відмовитися.

Комаровський вважає, що в цьому питанні не може бути однозначної відповіді. Тут потрібно дивитися індивідуально і вирішувати питання спільного сну з точки зору благополуччя сім’ї в цілому.

“Ми не можемо розглядати щастя дитини окремо, від щастя її батьків”, – зазначає педіатр.

Нагадаємо, Комаровський вказав на найбільш часті помилки батьків при переломах у дітей.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register