Збирали речі загиблих: українські рятувальники злили у мережу відео з місця падіння літака МАУ

українські рятувальники злили у мережу відео з місця падіння літака МАУ

Українські рятувальники, які працюють на місці падіння літак МАУ під Тегераном, опублікували відеоролик, де показали все, що відбувається наразі там. Відповідне відео з’явилося на офіційній Facebook-сторінці ГУ ДСНС України.

Зауважимо, що ще вранці 8 січня Україну сколихнула страшна звістка: літак української авіакомпанії МАУ впав поблизу Тегерану. В результаті цього загинули 176 людей. Пізніше ж з’ясувалося, що виною цьому став Іран, який і збив судно власною ракетою.

Аварія літака МАУ, фото з вільних джерел Аварія літака МАУ, фото з вільних джерел

“Дуже боляче від цих кадрів, проте маємо розповісти і показати, що саме робили наші рятувальники на місці катастрофи українського боїнга в Тегерані”, – йдеться в дописі під відеороликом повідомлення.

На ньому видно, як пошукова група проводить роботи по дослідженню уламків літака на відкритому майданчику. Окрім цього, вони складають уламки по рядах, а також сортують багаж і особисті речі загиблих.

Робота українских рятувальників на місці катастрофи українського боїнга в Тегерані

Дуже боляче від цих кадрів, проте маємо розповісти і показати, що саме робили наші рятувальники на місці катастрофи українського боїнга в Тегерані. Пошуковою групою #ДСНС проводилися роботи по дослідженню уламків літака на відкритому майданчику. Уламки вивільнювалися від бруду та складалися по рядах. Окремо здійснювалося сортування та складування багажу і особистих речей, а також забезпечувалося освітлення місця проведення робіт. Крім того, експертною групою із залученням рятувальників на відкритому майданчику проводилися роботи по відтворенню корпусу літака з його фрагментів. Як це було – дивіться у відео.

Geplaatst door ДСНС України op Maandag 13 januari 2020

Нагадаємо, Іран опублікував звіт про причини аварії літака МАУ поблизу Тегерана

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register