Вандали перетворили Львів на "місто уламків": Садовий готує радикальний "хід конем"

Вулиці Львова, фото: То є Львів

У Львові невідомі вандали розбили скло на зупинці громадського транспорту на пр. Свободи.

Про інцидент інформує Львівська міська рада.

“Сьогодні зранку, орієнтовно після 09.00 год, було пошкоджено зупинку на пр. Свободи, 7 розбито одну скляну секцію зупинки. Балансоутримувач зупинки ДР “Бігборд” обіцяє замінити скло до 16 січня. Львівська міська рада просить очевидців події зголоситися, аби якнайшвидше зясувати обставини пошкодження та притягнути винних до відповідальності”, – йдеться в повідомленні.

У Львові вандали знищили зупинку, фото: Львівська міська рада

Чиновники нагадують, що це вже не перший випадок нищення зупинок. Минулого року невідомі особи розбили 4 зупинки у Залізничному і 4 зупинки у Сихівському районах.

Львівська міська рада просить очевидців повідомити подробиці, аби якнайшвидше зясувати обставини пошкодження зупинки та притягнути винних до відповідальності. Інформацію можна подавати на “Гарячу лінію міста” за тел. 1580, або ж у правоохоронні органи.

Поліція, фото з вільних джерел Поліція, фото з вільних джерел

Окрім того, в управлінні безпеки міста найближчим часом перевірить записи камер відеоспостереження, аби якнайшвидше вивести зловмисників на чисту воду.

Нагадаємо, в Одесі вандали зіпсували один з місцевих муралов і замалювали одного з головних героїв серіалу “Ліквідація”.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register