Серена Вільямс виграла перший титул за три роки

Серена Вільямс, WTA

Легендарна американська тенісистка Серена Вільямс, багаторазова володарка титулів Великого шолома, виграла турнір в Окленді (Нова Зеландія).

Серена Вільямс, WTA Серена Вільямс, WTA

У фіналі Вільямс обіграла американку Джесіку Пегулу з рахунком 6:3, 6:4. Серена Вільямс, WTA Серена Вільямс, WTA

A first title in three years for @serenawilliams !

She beats Pegula 6-3, 6-4 at @ASB_Classic ! pic.twitter.com/EUnWlLAQQe

WTA (@WTA) January 12, 2020

Це перший титул для 38-річної Вільямс за три роки.

Serena Williams returns to Title Town.

Serena wins her 1st title since 2017, defeating Jessica Pegula 63 64 to win @asbclassic.

Serena won her 1st WTA title in February 1999.

Shes won her 73rd WTA title in January 2020.

Excellence across 4 decades. #ASBClassic pic.twitter.com/0UgWu1pfOI

WTA Insider (@WTA_insider) January 12, 2020

В останній раз вона перемагала на змаганнях на початку 2017 року, вигравши Відкритий чемпіонат Австралії. Після цього Серена Вільямс народила доньку. А після повернення до змагань, доходила тільки доя фіналів. Як писав Знай.ua, 15 січня перед стартом Australian Open-2020 відбудеться благодійний вечір тенісу, в рамках якого всі зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу по боротьбі з масштабними лісовими пожежами в Австралії, які вирують на континенті вже більше двох місяців.

Пожежі в Австралії, фото: cnn.com Пожежі в Австралії, фото: cnn.com

Як повідомляють організатори, у виставкових матчах виступлять Рафаель Надаль, Роджер Федерер, Серена Вільямс, Наомі Осака, Каролін Возняцкі, Нік Кіріос і Стефанос Циципас.

Крім того, до збору коштів приєдналися ATP і WTA, багато тенісисти та їх вболівальники.

Директор Australian Open Крейг Тайлі заявив, що організатори вживають усіх заходів, щоб турнір розпочався вчасно і ігрові умови були безпечними для учасників.

Змагання в Мельбурні в кваліфікації стартують 14 січня, а в основній сітці – 20 січня.

Джерело: znaj.ua