Рената Літвінова відвернулася від фанатів після фатального ДТП: "Зі мною не все гаразд"

Рената Літвінова

Відома російська актриса і режисерка Рената Літвінова не захотіла фотографуватися з фанатами після недавньої аварії, в яку вона потрапила під колеса автомобіля на пішохідному переході прямо у власний день народження, 12 січня.

Після інциденту знаменитість підтвердила цей факт і пояснила, що в момент ДТП була абсолютно тверезою. Також вона отримала допомогу від хірурга Теймура Кулієва, який їй зашив підборіддя.

“Всім, хто переживав зі мною вже все гаразд, мене дійсно на пішохідному переході збила машина, яка абсолютно не збиралася зупинятися”, – написала Літвінова в своєму Instagram.

View this post on Instagram

«Не выходи из комнаты, не совершай ошибку…» – всем, кто переживал – со мной уже все хорошо, меня действительно на пешеходном переходе сбила машина, которая совершенно не собиралась останавливаться. Доктор Теймур Кулиев оказал мне необходимую помощь и зашил подбородок. Меня сбили на пути в салон после пробежки – я была совершенно трезвая) единственное, что я сказала девушке, которая была за рулём «Как Вам ни стыдно сбивать меня на пешеходном переходе, ведь у меня сегодня День рождения».

A post shared by Renata (@renatalitvinovaofficiall) on Jan 12, 2020 at 7:53am PST

Пізніше росЗМІ дізналися, що відразу після інциденту Літвінова була помічена в одному з московських ресторанів. Там до неї підійшли стурбовані шанувальники, які хотіли запитати, як Рената себе почуває. Ще вони попросили пам’ятну фотографію, проте кумир їм відмовила.

“Я не хочу фотографуватись. Зі мною не все гаразд, тому і не хочу”, – різко відповіла актриса.

View this post on Instagram

Парадный портрет?

A post shared by Renata (@renatalitvinovaofficiall) on Jan 12, 2020 at 1:32am PST

Нагадаємо, що Ренату Літвінову в центрі Москви збила машина. Медики надають їй необхідну допомогу.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register