ПриватБанк несподівано звернувся до українців із важливою заявою: закривають рахунки і картки

ПриватБанк несподівано звернувся до українців із важливою заявою: закривають рахунки і картки

“ПриватБанк” відреагував на заяву клієнта щодо закриття картки та рахунку без пояснення причин. У банку вирішили розібратися із ситуацією, що склалась і дати пояснення. Про це в п’ятницю, 10 січня, розмістили відгук клієнта на сайті Мінфіну.

“Будучи клієнтом Привтбанка багато років, я маю можливість особисто спостерігати деградацію банку, яка триває останні кілька років. Тотальне нехтування своїм клієнтам і органічна нездатність нового керівництва банку приймати до уваги думку і цінувати повагу своїх клієнтів давно стали візитною карткою цього закладу. Зворотній зв’язок та оцінки, за звичкою які стягуються банком від своїх клієнтів вже дано перетворилися в порожню формальність і ніяк не враховуються при аналізі роботи закладу”, – заявив клієнт Приватбанку.

Невдоволений клієнт заявив, що останнім часом у “Приватбанку” постійні проблеми, до яких відносяться тотальна некомпетентність виконавців на місцях, скорочення мережі відділень, часті поломки терміналів, нездатність своєчасно і в достатній кількості наповнювати банкомати купюрами різного номіналу. Тарифи і технічний потенціал банку залишався на досить високому рівні, що робило банк досить привабливим.

Представник служби підтримки “ПриватБанку” відреагував і повідомив про причини такої ситуації та можливі рішення.

“Ми дуже засмучені тим, що у Вас склалося таке враження. Дозвольте пояснити, дострокове розірвання термінових депозитів не передбачено, закриття можливо лише після закінчення терміну. Розірвати депозит по терміну Ви можете протягом 5-ти днів після закінчення терміну вкладу в будь-якому відділенні банку. При собі необхідно мати паспорт та ІПН. Якщо Ви відкривали депозит дистанційно на сайті Приват24 або в мобільному додатку, Ви можете його закрити також дистанційно”, – заявили в Приватбанку.

Нагадаємо, що уряд вводить дешеві кредити для українців у цьому році. Програма “Повертайся і залишайся” передбачає, що частина відсотків за кредитами буде виплачуватися з держбюджету.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register