Не могла поворухнутися, тільки плакала: під вікнами онука Микити Михалкова знайшли скалічену модель, головні версії

Не могла поворухнутися, тільки плакала: під вікнами онука Микити Михалкова знайшли скалічену модель, головні версії

Відому модель Ксенію Пунтус з серйозними травмами вранці 11 січня виявив двірник. Дівчина випала з вікна квартири онука Микити Михалкова. Однак подруга дівчини вважає, що відбулося те, що на даний момент намагаються приховати.

Від падіння дівчина дуже постраждала: у неї черепно-мозкова травма, множинні забиття, вивих стегна, забій хребта та легень. Її знайшов двірник, який розповів, що дівчина була без взуття, не могла поворухнутися, назвала своє ім’я і плакала.

Ксенія Пунтус

“Хлопців, у неї зламані ноги, ребра. Явно сховали. Вона була на вечірці з купою моїх знайомих, батьки яких, швидше за все, зроблять все, щоб ніхто не дізнався правду”, – розповідає подруга.

Подруга постраждалої Олеся стверджує, що вона не вживала наркотики. Зараз дівчина перебуває в лікарні, лікарі стверджують, що травми дівчини характерні для падіння з 3-4 поверхи.

Раніше ми писали, що в центрі Москви двірник знайшов ледь живу 21-річну модель Ксенію Пунтус, яка лежала в кущах і не маючи змоги поворухнутися, тільки плакала. Зараз дівчину госпіталізували у лікарню, де медики “зібрали” його з частин, адже у неї не тільки розбита голова, ай зламані ноги і ребра.

За попередніми даними відомо, що напередодні цього дівчина ходила в ресторан зі своїм хлопцем – онуком кінорежисера Микити Михалкова Андрія Бакова. Після чого повернулися в квартиру хлопця, з вікна якого і вона випала. Правда, поки невідомо, чи це випадковість, чи модель навмисно викинули з вікна. Адже коли поліція прийшла в квартиру, то її хлопець нібито спав і нічого не знав про подію.

Нагадаємо, одіозний Міхалков відмовив Пугачової.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register