На Тернопільщині працівники СБУ викрили нелегальну заправку


Працiвникам Служби безпеки України вдалося з’ясувати, що в Бучацькому районi (с.Золотий Потiк) на Тернопільщині дiяла нелегальна заправка.

Спiвробiтники державного органу пiд виглядом клiєнтiв зайшли у двiр та спитали працiвника, чи можна заправитися. Вiдтак, чоловiки дiзналися, що в селi справдi нелегально заправляють. Про це розповiв у соцмережi Фейсбук бучацький громадський активiст Роман Довбенко.

Проїжджаючи селом, працiвники СБУ запитували мiсцевих, де тут можна дешево заправитись i таким чином були направленi на дане мiсце. Заїхавши на територiю, запитали в робочого, чи можна заправитись i отримали позитивну вiдповiдь, яка супроводжувалась вставлянням пiстолета в бак автомобiля з намiром заправити. Пiсля чого працiвники СБУ для документування викликали слiдчо-оперативну групу та фiскалiв. Зараз триває процедура перевiрки документiв та оформлення цiєї ймовiрно незаконної станцiї…, — зазначив активiст.

Роман Довбенко цiкавиться, чому полiцiя не може самостiйно працювати у даному напрямку та викривати незаконнi автозаправки.

Може пан генерал Богомол має якесь зацiкавлення, щоб у нашiй областi такi заправки функцiонували, наносивши суттєвi збитки бюджету України? За неперевiреною iнформацiєю, дана станцiя може належити брату начальника вiддiлу “К” СБУ в Тернопiльськiй областi, пану Вуєву. Деталi будуть з’ясованi пiзнiше. А також ми – небайдужi громадяни, журналiсти, зобов’язанi пильно слiдкувати, чи справа дiйде до суду та чи неупереджено розглядатиметься,— додав бучачанин.

// You can place JavaScript like this

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register