Ледь не повторив долю борту МАУ: літак екстрено пішов на посадку через загрозу вибуху

Ледь не повторив долю борту МАУ: літак екстрено пішов на посадку через загрозу вибуху

В Індії літак авіакомпанії AirAsia, який прямував рейсом Калькутта-Мумбаї, був змушений повернутись в аеропорт відправлення через загрозу теракту, повідомляє портал Hindustan Times.

Як повідомляється, через 40 хвилин після того, як літак, що мав на борту 114 пасажирів, вилетів з аеропорту Нетаджи Субхаш Чандра Бозе Калькутти, до пілотів надійшла записка від однієї з пасажирок, у якій йшлось про те, що до тіла дівчини прикріплено вибухівку і в будь-який момент вона може здійснити вибух.

Фото: cariverga.com

Літак повернувся до Калькути та був ізольований. Терористка була затримана та передана до рук представників правоохоронних органів. Як зясувалось, ніякого поясу шахіда в неї не було. Натомість, пасажирка знаходилась в нетверезому стані. За словами представника поліції аеропорту, дівчина на імя Мохіні Мондол наразі не пояснила, чому вона погрожувала вибухом, що збиралась робити в Мумбаї та чому захотіла повернути літак до Калькутти.

Нагадуємо, що вчора в Аравійському морі ледве не зіштовхнулись американський есмінець та російський військовий корабель.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register